Полтавский клуб подводной охоты

ВРЯТУВАТИ ДНІПРО: ПОЄДНУЄМО КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ.

Уявіть: теплий літній вечір, неймовірної краси захід сонця, ви з коханою людиною прогулюєтесь набережною Придніпровського парку…, і все навколо так прекрасно: гарна погода, неймовірний краєвид, привітні люди… от тільки ви в протигазі… бо Дніпро смердить так, що аж очі виїдає…

Жахливо, правда?

Шкода, але така ситуація – реальність нашого міста Кременчук.

Нам пощастило жити поблизу такої могутньої і мальовничої річки Дніпро, яка цього літа створила стільки незручностей, в зв’язку з довгостроковим безвідповідальним ставленням людини до природи.

Небайдужі підводні мисливці Кременчука прийняли активну участь разом з небайдужими місцевими жителями у акціях щодо очистки річки Дніпро та прибережної смуги. І хоч це лише «крапля в морі», але результат наявний.

Проте, як не старалися зарадити цій ситуації, і хоч частково очистити Дніпро від смердючих гниючих синьо-зелених та інших водоростей, досвід показав, що цього замало та потрібні більш радикальні методи.

Тож, новостворене об’єднання підводних мисливців міста «Калкан Кременчук», яка є структурним підрозділом громадської організації «Клуб Калкан-Полтава» розробило свою стратегію вирішення даної проблеми. Один з напрямків якої і плануємо організувати.

ЗАРИБЛЕННЯ ДНІПРА 2018

Варто зазначити, що такий розвиток подій допоможе не просто поповнити акваторію річки Дніпра в Кременчуці рибою, а й вирішить проблему його цвітіння. Адже обрані для зариблення види риби ТОВСТОЛОБ та БІЛИЙ АМУР поїдають водорості, які і є однією із причин «позеленіння Дніпра».

Варто також зазначити, що якщо навіть заборонити будь-який вид рибальства на Дніпрі на декілька років це не призведе до відновлення популяції риби, що здатна врятувати Дніпро від цвітіння. Отже, залишається лише спосіб штучного зариблення.

Тож зробити все можливе для вирішення даної проблеми мусимо ми – мешканці міста.

Як це зробити?

Дуже просто. Силами об’єднання «Калкан Кременчук» будуть організовані збори грошових коштів на придбання малька для зариблення.

А кожен житель міста може долучитися до збору грошових коштів, шляхом:

-Перерахування грошових коштів на картку № 5168 7573 4133 2619 (Маслюк В.В.) ;

-Розміщення скриньок для збору коштів в рибальських магазинах та інших торгових точках і організаціях, які виявлять бажання посприяти збору коштів;

-Іншим зручним способом, звернувшись до організаторів даного заходу за телефонами:

096-269-88-89 (керівник Клубу «Калкан Кременчук» Маслюк Віктор);

097-776-95-02 (заступник керівника Цикало Анатолій).

Всі результати збору коштів, хід зариблення та імена найактивніших спонсорів і небайдужих людей будуть висвітлені на офіційному сайті громадської організації kalkan.in.ua,

тут:https://kalkan.in.ua.in.ua/forum/viewtopic.php?f=11&t=349..:

.в соціальних мережах та пресі.

Зариблення Дніпра планується проводитись вже восени 2018 року.

Тож давайте допоможемо річці Дніпро, повернемо нашому місту приємний запах та збільшимо популяцію риби разом!


Категория: