Полтавский клуб подводной охоты

Так трапилось, що свій фестиваль підвохи Полтавщини проводили в кінці другого місяця осені, а саме 25 жовтня. З рану надворі були бадьорі мінус 8 за Цельсієм. Та коли в одному місті, а це не просто так, а мальовнича місцевість на березі Псла та ще й в одній із козацьких столиць Великій Багачці, зібралася така кількість закоханих в природу людей то успіх зрозуміло гарантований.

Піднімалось яскраве зовсім не осіннє сонце, тай Цельсій за ним не відставав. Вже на дев’яту ранку стало зрозумілим, що ніщо не зіпсує справжнє відчуття свята: погода супер, настрій учасникам бойовий, тай організатори «підсуєтились» і так би мовити матеріально-технічну базу до заходу підготували – призи, грамоти, уха, фірмовий плов Дмитра Антонця ще багато чого іншого, та головне тепла дружня атмосфера в кругу однодумців.

А далі понеслось – жеребкування команд по зонам полювання; старт; нарешті рідне стихія, прозрак до речі був, як в акваріумі, метрів до 6; перші трофеї.

Час змагань пролетів на одному подиху і ось вже хлопці демонструють свої здобутки, хтось захлинаючись розповідає про трофеї яким таки вдалося перехитрити мисливців.

Суворе та не прискіпливе журі реєструє результати та виявляє переможців, відзначає окремі жартівливі номінації, як наприклад «скоростріл» — підвоху який перший вийшов з води.

Мабуть свято не було справжнім святом якби не розігрувались достойні нагороди. І тут не підкачав давній та щирий друг організатору фестивалю клубу «Калкан-Полтава», а саме торгівельна марка MARLIN. Цікаво, що їм вже давно не треба доводити якість і ефективність своєї продукції та вони не втрачають можливості порадувати підводних мисливців маленькими але таким бажаними сюрпризами.

Із окремих пазлів складається в одне ціле гарна картина та коли якогось із них не вистачає то і результат виглядає сумнівно. А нам спільними зусиллями все вдалося, «картина маслом» намальована достойна.

Фото звіт тут: «КУБОК КАЛКАН-Полтава»

Більше інформаціі на форумі: https://kalkan.in.ua.in.ua/forum/viewtopic.php?f=16&t=182&start=20

Всім прозорої води та достойних трофеїв! 

З повагою  адміністрація клуба «КАЛКАН-Полтава»


Категория: